Nový slogan „OUR TEAM FOR YOUR EFFICIENCY“ (Náš tím pre Vašu efektivitu) v sebe zahŕňa tri základné myšlienky: význam integrity a tímovej práce všetkých zamestnancov ESA LOGISTIKA, zákaznícku orientáciu a zásadný dôraz kladený na efektivitu a tým aj kvalitu a produktivitu. 

„Sloganem říkáme, že přestože nás v ESA logistice pracuje více než 1500 v několika zemích, jsme jeden tým s jedním cílem. Tím cílem je vzájemně výhodná spolupráce s  našimi zákazníky. Chceme poskytovat přesně takové služby, které požadují, a úzce s nimi spolupracovat na naplnění jejich logistických potřeb. Naprosto zásadní je pro nás efektivita, kvalita služeb i jejich neustálé zdokonalování. Efektivní logistika je velmi důležitá pro celkovou efektivitu jakékoliv společnosti a proto věříme, že i naši klienti vnímají hodnotu našich služeb jako důležitou součást jejich podnikání.“vysvetluje generálny riaditeľ ESA LOGISTIKA Marek Cvačka.

ESA LOGISTIKA nový slogan predstavila svojim zamestnancom v priebehu niekoľkých meetingov, na stránkach svojho časopisu a formou ďalších aktivít. „Představení nového sloganu jsme věnovali velké úsilí, protože z našeho pohledu rozhodně nejde o formální přemalování vývěsního štítu. Ve své podstatě nejsou myšlenky sloganu pro mé kolegy z ESA LOGISTIKA úplně nové. Jen jsme nahradili několik prvků naší firemní filozofie jedním, novým a jasným sdělením. Dobře si uvědomujeme, že v situaci nedostatku kapacit na trhu, je efektivita jedinou cestou k dalšímu rozvoji.“ dopĺňa Jindřich Karas, riaditeľ marketingu ESA LOGISTIKA.

Nový slogan bude s ohľadom na medzinárodnú pôsobnosť skupiny ESA využívaný iba v angličtine.