Skladování

ESA logistika disponuje skladovými prostory ve kterých využívá moderní skladovací technologie, které splňují přísná kritéria doložená certifikacemi.

Skladování je důležitou službou často využívanou v kombinaci s dalšími logistickými službami.

Společnost provozuje sklady v ČR, SK a PL v blízkosti hlavních dopravních uzlů.

ESA logistika nabízí skladování zboží na standardních a nestandardních paletách včetně nepaletizovaného zboží. Skladové prostory jsou koncipovány pro více teplotních (chlazených) režimů. Firma provozuje také celní sklady a disponuje plochami pro venkovní uskladnění vhodných komodit.

Skladování je spojeno s dopravou. Pohled na sklad v Jažlovicích a na nakládku nákladního vozu.
Skladování - pohled na zaplněný sklad ESA logistika, regály, VZV, palety, zboží v krabicích

Síť skladů v ČR, PL a SK dosahuje kapacity 238 000 m². Většina skladovaného zboží je na paletových místech, ale skladujeme i komodity, které je třeba ukládat jiným způsobem. Samozřejmostí jsou manipulačních ploch a prostor pro copackingové služby přímo ve vybraných skladových budovách. 

Kapacita chlazených ploch v našich skladech je 6 700 m². Všechny chlazené prostory splňují podmínky pro práci s potravinami.

Multiklientská řešení skladů umožňují využívat synergie zákaznických potřeb k dosahování vysoké efektivity skladovacích činností při zachování všech kvalitativních požadavků našich zákazníků.

Skladové operace jsou řízeny vyspělými skladovými systémy (WMS) a jsou propojeny s informačními a řídícími systémy zákazníků.

Poskytujeme pravidelné reporty, inventurní zprávy a další komunikaci včetně možnosti on-line sledování toků zboží našimi zákazníky.

Sklady jsou vybaveny moderními technologiemi včetně moderní manipulační techniky.

Máme 30 let zkušeností se skladováním a operacemi s tím spojenými.

Naše týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků na skladové procesy a manipulace.

Službu skladování využívá řada zákazníků ESA logistika ve spojení i s dopravními, distribučními a celními službami včetně VAS.

Jsme napojeni na mezinárodní logistickou síť a jejím prostřednictvím jsme schopni poskytovat skladové služby a kapacity nejen v dalších evropských zemích, ale i celosvětově.

Skladování - budova chlazeného a distribučního skladu v Jažlovicích, přední pohled, logo ESA logistika, rampy, parkoviště, kamiony, zeleň

Budova skladu v Jažlovicích nedaleko hlavního města Prahy.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.: +420 724 938 822

Email: fecko.michal@esa-logistics.eu