Skladování

Nabízíme skladování zboží na standardních a nestandardních paletách, ale i zboží bez možnosti uložení na paletách. Naše skladové prostory jsou koncipovány pro více teplotních (chlazených) režimů. Provozujeme také celní sklady a disponuje plochami pro venkovní uskladnění vhodných komodit. Skladování patří mezi naše důležité služby často využívané v kombinaci s jinými logistickými službami.

Provozujeme sklady v ČR, SK a PL blízko průmyslových aglomerací s přímou návazností na dopravní struktury.

ESA logistika využívá moderní skladovací technologie, efektivní manipulační techniku a splňuje přísná kvalitativní a bezpečnostní kritéria doložená certifikacemi.

Hledáte prostory pro skladování vašeho zboží?

V rámci našeho flexibilního systému skladování můžeme nabídnout naše skladové kapacity a lokace. Pokud portfolio našich skladů nebude vyhovovat vašim požadavkům, jsme schopni najít vhodné kapacity dle vaší specifikace a požadované lokality.

Základní informace o službách skladování zboží

Skladování je spojeno s dopravou. Pohled na sklad v Jažlovicích a na nakládku nákladního vozu.
Skladování - pohled na zaplněný sklad ESA logistika, regály, VZV, palety, zboží v krabicích

Síť skladů v ČR, PL a SK dosahuje kapacity 245 000 m². Většina skladovaného zboží je na paletových místech, ale skladujeme i komodity, které je třeba ukládat jiným způsobem. Samozřejmostí jsou manipulačních ploch a prostor pro copackingové služby přímo ve vybraných skladových budovách. 

Kapacita chlazených ploch v našich skladech je 6 465 m². Všechny chlazené prostory splňují podmínky pro práci s potravinami. K dispozici jsou návazné služby např. rozvinutá distribuce potravin v různých teplotních režimech.

Multiklientská řešení skladů umožňují využívat synergie zákaznických potřeb k dosahování vysoké efektivity skladovacích činností při zachování všech kvalitativních požadavků našich zákazníků.

Skladové operace jsou řízeny vyspělými skladovými systémy (WMS) a jsou propojeny s informačními a řídícími systémy zákazníků.

Poskytujeme pravidelné reporty, inventurní zprávy a další komunikaci včetně možnosti on-line sledování toků zboží našimi zákazníky.

Sklady jsou vybaveny moderními technologiemi včetně moderní manipulační techniky.

Máme 30 let zkušeností se skladováním a operacemi s tím spojenými.

Naše týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků na skladové procesy a manipulace.

Službu skladování využívá řada zákazníků ESA logistika ve spojení i s dopravními, distribučními a celními službami včetně VAS.

Jsme součást nadnárodní logistické společnosti LOGISTEED, Ltd., což nám umožňuje prostřednictvím této globální sítě poskytovat skladové služby a kapacity nejen v dalších evropských zemích, ale i celosvětově.

Skladování - budova chlazeného a distribučního skladu v Jažlovicích, přední pohled, logo ESA logistika, rampy, parkoviště, kamiony, zeleň

Budova skladu v Jažlovicích nedaleko hlavního města Prahy.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.: +420 724 938 822

Email: fecko.michal@esa-logistics.eu