blank

Skladování

ESA logistika disponuje skladovými prostory ve kterých využívá moderní skladovací technologie, které splňují přísná kritéria doložená certifikacemi.

Skladování je důležitou službou často využívanou v kombinaci s dalšími logistickými službami.

Společnost provozuje sklady v ČR, SK a PL v blízkosti hlavních dopravních uzlů.

ESA logistika nabízí skladování zboží na standardních a nestandardních paletách včetně nepaletizovaného zboží. Skladové prostory jsou koncipovány pro více teplotních (chlazených) režimů. Firma provozuje také celní sklady a disponuje plochami pro venkovní uskladnění vhodných komodit.

Skladování je spojeno s dopravou. Pohled na sklad v Jažlovicích a na nakládku nákladního vozu.
Skladování - pohled na zaplněný sklad ESA logistika, regály, VZV, palety, zboží v krabicích
blank

Síť skladů v ČR, PL a SK dosahuje kapacity 162 000 m². Což představuje 193 000 paletových míst včetně rozsáhlých manipulačních ploch a prostory pro copackingové služby přímo ve skladových budovách.

blank

Kapacita chlazených paletových míst je aktuálně 6 700. Všechny chlazené prostory splňují podmínky pro práci s potravinami.

blank

Ve spolupráci s Hitachi Transport System má ESA logistika možnost využívat skladové prostory v dalších zemích Evropy, případně i na dalších kontinentech.

blank

Multiklientská řešení skladů umožňují využívat synergie zákaznických potřeb k dosahování vysoké efektivity skladovacích činností při zachování všech kvalitativních požadavků našich zákazníků.

blank

Skladové operace jsou řízeny vyspělými skladovými systémy (WMS) a jsou propojeny s informačními a řídícími systémy zákazníků.

blank

Poskytujeme pravidelné reporty, inventurní zprávy a další komunikaci včetně možnosti on-line sledování toků zboží našimi zákazníky.

blank

Sklady jsou vybaveny moderními technologiemi včetně moderní manipulační techniky.

blank

Máme téměř 30 let zkušeností se skladováním a operacemi s tím spojenými.

blank

Naše týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných a zkušených odborníků na skladové procesy a manipulace.

Službu skladování využívá řada zákazníků ESA logistika ve spojení i s dopravními, distribučními a celními službami včetně VAS.

Více informací o možnostech skladových služeb v dalších evropských zemích naleznete na stránkách HTS: Hitachi Transport System Europe – Warehousing, a mimo Evropu: Hitachi Transport System 3PL

Skladování - budova chlazeného a distribučního skladu v Jažlovicích, přední pohled, logo ESA logistika, rampy, parkoviště, kamiony, zeleň

Budova skladu v Jažlovicích nedaleko hlavního města Prahy.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.: +420 724 938 822

Email: fecko.michal@esa-logistics.eu