Dopravní řešení

Dopravní řešení patří k základním službám naši společnosti. ESA logistika poskytuje dopravní služby lokálního, mezinárodního i globálního rozsahu. Klientům nabízí zajištění silniční, železniční, letecké, lodní a intermodální přepravy včetně speciálních přeprav nadrozměrných nákladů a dopravy zboží s vysokou hodnotou, to vše importně i exportně v rámci evropských a světových destinací.

 ESA logistika navrhuje taková dopravní řešení, která nejlépe splňují požadavky zákazníků s ohledem na minimalizaci nákladů a optimální nastavení toku přepravovaného zboží. S využitím rozsáhlých zkušeností, informačních systémů, vlastního fleetu a ověřených dodavatelů dopravních služeb, včetně globální logistické sítě Hitachi Transport System Group, vytváří dopravní řešení „na klíč“.

ESA logistika vždy věnuje zvláštní pozornost optimalizaci nejen finančního a časového faktoru, ale i ekologickým aspektům všech přeprav.

Silniční doprava

ESA logistika zajišťuje mezinárodní i vnitrostátní silniční dopravu formou konvenčních i expresních celovozových přeprav, dokládek, vysokoobjemových i nadrozměrných přeprav.

Železniční doprava

ESA logistika nabízí železniční přepravy v rámci Evropy se specializací na východní teritorium s návazností na Rusko a Asii.

Letecká a námořní doprava

ESA logistika poskytuje komplexní servis letecké a námořní přepravy jako součást globálního dopravního řešení včetně řešení „Door to Door“

Dopravní služby FTL premium

ESA logistika vyvinula pro přepravy senzitivního zboží a zboží s vysokou hodnotou speciální službu FTL Premium.

Speciální přepravy

ESA logistika je odborníkem na nadrozměrné přepravy. Vysoká hmotnost, nadstandardní rozměry i značná cena je typická nejen pro průmyslové celky, ale i pro řadu dalších nákladů, které je třeba přemístit nejen po silnici.

Dopravní řešení využívá řada zákazníků ESA logistika ve spojení se skladovacímí a celními službami včetně VAS.

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager 

Mob.: +420 724 938 822
Email: fecko.michal@esa-logistics.eu  

CZ ©2019 ESA logistika s.r.o.

ESA s.r.o. je oprávněný hospodářský subjekt.     

Společnost ESA logistika