Outsourcing logistických služeb

Outsourcing se stává světovým trendem a převládá u společností, které se chtějí zcela soustředit na své podnikání. V určitém stupni vývoje takovéto společnosti dochází k problémům v řízení logistických činností vlastními silami a vlastními prostředky a to je situace v níž mohou pomoci outsourcingová řešení.

Outsourcing logistických služeb – co je důležité vědět?

Při rozhodnutí oslovit logistického providera a svěřit mu část nebo všechny potřebné logistické služby dochází ke komplikaci v podobě otázky co s vlastními prostředky / dopravní, skladová a jiná technika, skladové a manipulační prostory, ale i lidské zdroje/. Vhodným řešením je využití outsourcingu, který nabízí převzetí logistických služeb včetně využití prostředků klienta / za dohodnutých podmínek / profesionálním poskytovatelem, jenž bude používat prostředky vlastněné  klientem k zajištění těchto služeb a bude tak činit efektivněji se zachováním požadované kvality

ESA logistika zajišťuje efektivní outsourcing komplexních logistických služeb, nebo jen skladových, dopravních či jiných kombinací pro množstvích zákazníků. Outsourcing se opírá o několik základních pilířů, z nichž nejdůležitější je vzájemná a potvrzená důvěra mezi poskytovatelem a klientem:

Know-how a s ním spojené zkušenosti s outsourcingem logistiky získáváme již téměř 30 let z různých segmentů trhu, lokalit a našich klientů.

V rámci komplexního řízení logistických toků zajišťujeme efektivní outsourcing všech logistických činností.

Jsme schopni zajistit outsourcing toků surovin, finálních výrobků, částečných výrobků, toky uvnitř výrobních prostor, skladování, expedici, distribuci, VAS a další služby.

Pro klienty využívající outsourcing logistických služeb přinášíme nejen zkvalitnění, zefektivnění a úspory, ale součástí našich řešení je také samozřejmé převzetí odpovědnosti za logistické toky a neustálé hledání zlepšení a zvyšování efektivity.

Pracovník ESA logistika - řidič VZV, pracuje ve skaldu klienta TCL, kterému ESA logistika poskytuje outsourcing log. služeb

Outsourcing logistických služeb jsme schopni poskytovat v rámci Evropy i v dalších zemích ve spolupráci s globální logistickou společností LOGISTEED, Ltd., jejíž jsme součástí. 

Máte zájem o naše služby?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.: +420 724 938 822

Email: fecko.michal@esa-logistics.eu