Kariéra

Naše společnost si zakládá na vzájemné spolupráci. Stojí na lidech, kteří znají společný cíl, jdou za ním a nebojí se přispět vlastními nápady.

Život v ESA logistika

Proč pracovat v ESA logistika

Studenti a absolventi

Volná místa

Proč pracovat u nás?

Pracovat u nás znamená pracovat jako jeden tým, společně přijímáme odpovědnost a zdoláváme výzvy. 

Co říkají naši zaměstnanci:

Manažeři, specialisté a administrativní pracovníci

Benefity - administrativní pracovníci
 • Dovolená nad rámec Zákoníku práce
 • Stravenkový paušál
 • Odměna za zlepšovací návrhy
 • Odměna za doporučení nových kolegů
 • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
 • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
 • Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy apod.

Zuzana Soukupová – Claims Clerk (Kladno)
Po rodičovské dovolené jsem hledala práci v oblasti administrativy na částečný úvazek. Chtěla jsem zhodnotit své předchozí zkušenosti, které jsem získala v oblasti pojišťovnictví při práci se zákazníky. Hledala jsem také firmu v blízkosti bydliště. Všechny moje požadavky byly splněny společností ESA logistika, kam jsem v roce 2021 nastoupila na oddělení reklamací na poloviční úvazek. V roce 2023 jsem jej navýšila na 6 hodin denně. Svoji činnost mohu kombinovat i s prací z domova. Tento pracovní režim je velice důležitý, neboť mohu vhodně skloubit práci pro firmu, ale také se věnovat rodině. Při své práci komunikuji s mnoha kolegy z dispečinků, skladů, finančního oddělení a dalšími včetně zákazníků. V pracovním kolektivu se cítím dobře, naše vztahy jsou přátelské. Našla jsem práci, která mě naplňuje a baví, není jednotvárná, vyžaduje samostatnost, odborné znalosti např. z pojišťovnictví a celkově je pro mě zajímavá.

David Křivánek – Business Unit Manager (Kladno)
V ESA logistika jsem začínal jako destař v roce 94. To už je dlouhá historie. Později jsem vykonával pozici kontrolora expedice, kompletace. Když ESA otevírala Polepovnu a služby VAS, začal jsem pracovat jako vedoucí směny a později jako vedoucí skladu. Společnosti ESA si cením, jelikož mi umožnila rozšířit si při zaměstnání vzdělání a dále kariérně růst, nyní řídím několik pprovozních středisek z pozice Business Unit Manager. Svou práci dělám rád, líbí se mi, že je samostatná a mám tak svobodu v rozhodování. Myslím, že je důležité nebát se a přijímat výzvy.  Za dobu svého působení zde, mohu sledovat celkový vzestup společnosti, rozšíření služeb. Jsem rád, že za sebou vidím i pozitivní výsledky své práce a mám kolem sebe spolehlivý tým.

Martina Loulová– Supervisor administrativy (Brno – doprava)
V minulosti jsem dělala ve skladu na příjmu a výdeji. Přihlásila jsem se na inzerát, kde mě zaujalo místo referenta v dopravě. Na tuto pozici jsem nastoupila v roce 2011. Začátky byly náročné, ale měla jsem kolem sebe kolegy, kteří vždy poradili a tak jsem se poměrně rychle zapracovala. Od roku 2016 jsem byla povýšena na pozici supervisora administrativy v dopravě. Práce mě baví, máme tu dobrý kolektiv. Vždycky jsem měla ráda práci s papíry, zde navíc komunikuji s řidiči a zákazníky. Mám to blízko z domova, jsou tu fajn vedoucí  a motivací je i slušné finanční ohodnocení.

Tomáš Hradec – Dispečer (Jažlovice)
Jako dispečer pracuji již přes 10 let. V roce 2013 jsem nastoupil do ESA logistika. Rád komunikuji s lidmi, jsem neustále ve spojení se zákazníky i řidiči a každý den přinese něco jiného. Mám kolem sebe bezvadný kolektiv a vzájemná spolupráce je zde samozřejmostí. Vedoucí naslouchají a když je potřeba vždy mi vyjdou vstříc.

Radka Hartmannová – Warehouse Supervisor (Ostrava)
Do společnosti ESA logistika jsme nastoupila po mateřské dovolené v roce 2020 na pozici skladový administrátor. Ačkoliv se jednalo o dvousměnný provoz, dařilo se mi práci dobře skloubit i s péčí o domácnost. Náplň práce byla velmi podobná jako v mém předchozím zaměstnání, proto mi zaučení netrvalo příliš dlouho, navíc komunikace se zákazníky, dispečery i řidiči mě bavila stejně jako vyřizování administrativy na počítači. Když bylo v polovině roku 2022 vypsáno výběrové řízení na pozici Warehouse Supervisor, rozhodla jsme se do něj přihlásit. Cením si toho, že ESA logistika hledá uchazeče o obsazované pozice i mezi současnými zaměstnanci a nabízí tak možnost kariérního růstu.
Výběrovým řízením jsem úspěšně prošla a od července 2022 tak pracuji na pozici Warehouse Supervisor ve skladu Ostrava a mám možnost nahlédnout do světa logistiky zase o něco hlouběji. Na mé práci mě baví různorodost, komunikace s klienty, účastním se nejrůznějších schůzek i jednání a důležitá je pro mě i relativně pružná pracovní doba. Rovněž oceňuji práci mých kolegů. Především administrátorů, skladníků i dispečerů, kteří mi v případě potřeby vždy podají pomocnou ruku a tvoříme tak takovou malou „pracovní rodinu“.
Pro své další vzdělávání v oboru využívám možností, které ESA logistika nabízí svým zaměstnancům, tj. různé formy školení, jazykové kurzy apod., beru to jako velké plus nejen pro mě. Práce mě tu zkrátka baví a naplňuje.

Řidiči

Benefity - řidiči
 • Dovolená nad rámec Zákoníku práce
 • Drogistický paušál
 • Nadstandardní příplatky za práci o víkendech 30%
 • Zaměstnavatelem hrazená pravidelná školení a psychologická vyšetření
 • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
 • Striktní dodržování AETR samozřejmostí
 • Odměna za zlepšovací návrhy
 • Odměna za doporučení nových kolegů
 • Bonusy za úsporu paliva a jízdní styl
 • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
 • Služební mobilní telefon
 • Servis 24 hodin denně

Řidiči ESA logistika hovoří o své práci.

Skladové a další dělnické pozice

Benefity - Skladoví pracovníci
 • Dovolená nad rámec Zákoníku práce
 • Stravenkový paušál
 • Drogistický paušál
 • Nadstandardní příplatky za víkendové směny 30 %
 • Odměna za zlepšovací návrhy
 • Odměna za doporučení nových kolegů
 • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
 • Výhodné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky

Barbora Hrabová –  Team Leader (Úžice)
Do ESA logistika jsem nastoupila v říjnu roku 2021 na pozici Team Leader. Na stejném místě jsem pracovala i u předchozího zaměstnavatele, a tak jsem mohla zpočátku čerpat i z těchto zkušeností. To mi, dle mého názoru, umožnilo se velmi rychle zapracovat a zaujmout své místo v úžasném kolektivu, do kterého jsem se dostala. Práce na této pozici je v naší společnosti hodně dynamická a rozhodně nenastaví mozek do monotónního módu. A právě tato variabilita, kdy každý den děláme vždy alespoň něco jinak a hledáme nová řešení, mě hrozně baví a naplňuje. Navíc se mi líbí i to, že když je nápad dobrý, (byť třeba jen pro náš sklad nebo jen drobně ulehčí práci) je zrealizován a uveden do života.

 

Warehouse - Mr. Patera

Miloslav Patera – Team Leader (Jažlovice – suchý sklad)
V ESA logistika jsem od roku 2015. Do té doby jsem provozoval benzínku a také dělal v pohostinství, práce ve skladu tedy pro mě byla změnou. 

Začal jsem jako picker a prošel celým skladovým kolečkem. Poté jsem začal dělat příjem a také expedici. Firma mi umožnila dodělat i potřebná oprávnění na skladovou techniku.
Prostředí už je pro mě známé, díky kolečku na začátku jsem se seznámil se všemi procesy a v tomto roce jsem nastoupil do pozice Team Leadera.  Do práce to nemám daleko a jsem rád, že s kolegy jsme dobrá parta, která ráda zajde za společnou zábavou i o víkendu.

Kde nás najdete:

Zaujala Vás nabídka práce v ESA logistika?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA 

Bezplatná linka pro zájemce o pozici řidiče:
+420 800 266 660
E-mail: pers@esa-logistics.eu