Železniční doprava

Železniční doprava patří nezastupitelně do dopravních řešení ESA logistika. Pro zboží nevyžadující expresní přepravu a méně senzitivní zboží je železniční doprava efektivním, ekologickým, bezpečným a komfortním řešením.

ESA logistika nabízí kontejnerové železniční přepravy z pobaltských přístavů na trh střední a východní Evropy a také manipulaci kontejnerů se spojením do mezinárodních dodavatelských řetězců. Železniční doprava je jedním našich z prioritních projektů. Mezi nejnovější služby, které jsme vyvinuli v rámci společnosti ESA logistika, je železniční spojení mezi Evropou a Dálným východem, především Čínou. 

Železniční doprava - přední pohled na elektrickou lokomotivu a kontejnerový vlak projíždějící zelenou krajinou

Železniční spojení mezi Evropou a Asií.

Jsme součástí globální logistické společnosti LOGISTEED, Ltd. a to nám napomáhá v řízení celého dodavatelského řetězce v rámci projektu New Silk Road.
Přeprava door-to-door je naším standardem díky dokonalému provoznímu spojení s dalšími společnostmi podílejícími se na této dopravě včetně dopravy zboží z místa určení a finální distribuci ke koncovým zákazníkům. Železniční spojení mezi Evropou a Asií představuje rozumný kompromis mezi cenou a délkou trvání přepravy oproti letecké nebo námořní dopravě.

Železniční přepravy z jižní Evropy.

Dalším důležitým směrem a trhem, který je předmětem našeho zájmu, jsou železniční spoje mezi jihem Evropy – přístavem Pireus a destinacemi ve střední a východní Evropě. Jsme schopni organizovat obousměrné železniční přepravy také z dalších přístavů např. z Terstu nebo některých přístavů v Turecku.

Železnice a  doprava nadrozměrných nákladů.

Železniční přepravy jsou důležitou součástí služeb projektové logistiky. Umožňují s využitím speciální železniční techniky přepravy nadrozměrných nákladů v mnoha případech efektivnějí, bezpečněji a předvídatelněji ve srovnání s dalšími způsoby dopravy.

Železniční doprava je využívána řadou zákazníků ESA logistika ve spojení s celními a skladovými službami včetně služeb balení a úprav zboží.

Máte zájem o železniční dopravu?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA logistika

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.:   +420 724 938 822      
Email:  fecko.michal@esa-logistics.eu