Letecká a námořní doprava

ESA logistika nabízí komplexní servis letecké a námořní přepravy jako součást globální spedice. Naše služby zahrnují hlavní obchodní trasy i méně frekventované destinace. Spolupracujeme s významnými leteckými společnostmi, námořními společnostmi, cargo agenty a využíváme globální dopravní sítě, stejně tak jako nezávislé sítě agentů.

ESA logistika je registrovaným členem IATA s přístupem CASS a stejně tak je registrovaným zasilatelem portů.

Letecká doprava - nakládka a vykládka letadla

Subdodavatelé ESA logistika jsou vybíráni podle principu „nejvyšší kvalita a efektivita služeb pro naše zákazníky“. Celní služby na letištích a námořních terminálech jsou poskytovány v plném rozsahu, včetně zjednodušeného postupu ve vybraných lokalitách prostřednictvím certifikovaných celních zástupců. To je důvod rychlého odbavení a doručení zboží do cílových destinací. 

Díky dopravní dostupnosti německých námořních přístavů a ​​letišť má ESA logistika k dispozici plnou provozní a celní službu v těchto destinacích, dále pak na letištích v Praze, Varšavě a Bratislavě.

Letecká a námořní doprava je koncipována jako celková služba door/port to port/door dle požadavků našich klientů. Zákazníci se mohou spolehnout na  podporu, která jim zajistí logistické a doprovodné služby  za příznivé ceny, a také plnou informovanost a poradenství zkušeného provozního a obchodního týmu. Je pro nás pravidlem, že vybíráme taková dopravní spojení, které nejefektivněji zohledňují nároky na cenu přepravy a rychlost doručení.

Služby letecké a námořní přepravy využívá řada zákazníků ESA logistika ve spojení s dalšími službami, zejména VAS a celní deklarací.

ESA logistika je členem globální logistické společnosti LOGISTEED, Ltd. a je tak schopna efektivně realizovat letecké i lodní přepravy v rámci celého světa.

Máte zájem o námořní a leteckou dopravu?

Kontaktujte nás!

Adresa: ESA s.r.o. , Oldřichova 158, 272 03  Kladno
Ostatní kontakty společnosti ESA 

Michal Fecko
Key Account Manager

Mob.:   +420 724 938 822      
Email:  fecko.michal@esa-logistics.eu