Na regionálním sdružení dopravců ČESMAD BOHEMIA pro Středočeský kraj, které se konalo na začátku března v Jažlovicích, obdrželo pět našich řidičů ocenění pro vzorné řidiče „Diploma of Honour“, které je možné udělit pouze jednou za život. Za posledních deset let ocenění získalo pouze 652 řidičů z povolání.
Řidiči, kteří obdrží toto prestižní ocenění musí splnit podmínky, mezi něž patří: minimálně 20 let praxe v oboru, počet najetých kilometrů musí přesáhnout 1 000 000, 20 let bez dopravní nehody způsobené vlastní vinnou, práce pro dopravní společnost, která je členem sdružení ČESMAD Bohemia, 5 let bez celního či administrativního přestupku. 
Ze společnosti ESA byli oceněni: Petr Dohnálek, Zdeněk Hrouda, Miloš Aujeský, Vladimír Kralovanský a Václav Sadílek. Instruktor řidičů ESA, pan Bořivoj Havlena: „Touto cestou bych rád poděkoval oceněným řidičům za jejich příkladnou a zodpovědnou práci pro ESA logistika. Věřím, že řady oceněných rozšíří v příštích ročnících další řidiči z naší společnosti.“