Prosinec je časem dárků. Pro získání některých z nich však musíte tvrdě pracovat. Tak tomu bylo i v případě ocenění Logistický operátor roku, které ESA logistika získala na 20. galavečeru Eurologistics. „Za tento úspěch vděčíme všem našim zákazníkům, partnerům a celému logistickému týmu ESA“ řekl generální ředitel ESA Polsko Łukasz Dziewanowski.
Jak čteme na eurologistics.pl „Logistický operátor roku je průzkum spokojenosti zákazníků logistických operátorů, který poskytuje informace o rozsahu a kvalitě logistických služeb nabízených na trhu.“ Průzkum, který se každoročně provádí již 20 let, jasně ilustruje, jak se trendy v odvětví mění. Porotci komplexně prověřují logistické společnosti. Prověřují konkurenční potenciál společnosti, komplexnost logistických služeb, plnění předpokládaných standardů logistických služeb, standard služeb hodnocený klíčovými zákazníky, standard služeb hodnocený širokou veřejností, pozici lídra na trhu hodnocený klíčových zákazníků a postavení lídra na trhu podle hodnocení široké veřejnosti. Výsledkem této podrobné analýzy je vytvořen žebříček společností, které se těší největší důvěře zákazníků.
Ocenění v anketě Logistický operátor roku je o to potěšitelnější, že jde ruku v ruce s hlavním oceněním v soutěži 2020 Inovativní produkt pro logistiku, dopravu a výrobu, kterou letos v červnu získaly společnosti ESA logistika a NeuroSpace za inventuru pomocí autonomních dronů. Dvě tak významná ocenění v jednom roce jsou obrovskou ctí. „Jsme velmi rádi, že ESA logistika byla takto oceněna. Dává nám to motivaci k další intenzivní práci ve prospěch našich zákazníků“ uzavírá Łukasz Dziewanowski, výkonný ředitel ESA Polsko.