Nasz Zespół

Dlaczego ESA logistika?

Studenci i absolwenci

Oferty pracy

Menedżerowie, specjaliści i pracownicy biurowi

Menadżer ds. bezpieczeństwa / Lokalizacja: Gliwice, Kraków, Warszawa, Stryków

Zakres twoich obowiązków obejmował będzie samodzielne kreowanie polityki bezpieczeństwa

w działaniach operacyjnych firmy, do których szczególnie należeć będzie:

  • wdrażanie oraz utrzymywanie standardów bezpieczeństwa operacyjnego w procesach logistycznych (m.in. TAPA TSR i FSR),
  • audytowanie przewoźników w ramach kontroli stosowania standardów bezpieczeństwa,
  • autoryzacja tras przejazdu i parkingów strzeżonych,
  • szacowanie ryzyka, implementacja działań zapobiegawczych oraz naprawczych w zakresie bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw,
  • audyty w zakresie bezpieczeństwa w lokalizacjach magazynowych,
  • tworzenie i wdrażanie regulacji związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa fizycznego,
  • rewizja procedur bezpieczeństwa,
  • szkolenie i nadzorowanie pracowników oraz podwykonawców zaangażowanych w realizację standardów bezpieczeństwa (m.in. TAPA),
  • rejestrowanie oraz raportowanie zdarzeń niebezpiecznych w łańcuchu dostaw (współpraca ze spedytorami, centrum monitoringu itp.).

Aby z sukcesami móc realizować te zadania musisz posiadać:

  • 2-5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z zapewnianiem bezpieczeństwa łańcucha dostaw,
  • doświadczanie we wdrażaniu systemów bezpieczeństwa w firmie o profilu logistycznym – mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (B2),
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • wykształcenie wyższe – mile widziane z branży TSL,
  • dokładność, samodzielność, dobrą organizację pracy,
  • doświadczenie w firmie o rozproszonej strukturze – mile widziane.

W zamian za twoje codzienne starania chcemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę (wstępnie na okres próbny) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zadaniowe podejście do pracy, gospodarowanie własnym czasem,
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie, co daje możliwość awansu wewnątrz jej struktur,
  • wynagrodzenie i treść pracy odpowiadające twoim kwalifikacjom i możliwość sięgnięcia po więcej, jeśli masz takie aspiracje,
  • radość pracy w zaangażowanym, przyjaznym zespole,
  • możliwość współtworzenia firmy (otwarta komunikacja, programy racjonalizatorskie),
  • pracę w firmie, której dynamika rozwoju stale niesie ze sobą nowe możliwości.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracownicy magazynowi

Pracownik magazynu / Lokalizacja: Gdańsk-Kowale

Aktualnie w związku z rozwojem projektów logistycznych

poszukujemy osoby, która zechce do nas dołączyć do naszego zespołu magazynowego

w Kowalach na stanowisko:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Gdańsk – Kowale

Jeśli:

  • posiadasz uprawnienia na wózek widłowy,
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie o pracy na magazynie,
  • jesteś zmotywowany do pacy, nie boisz się wyzwań (praca w systemie trzy-zmianowym)

…to CZEKAMY właśnie na CIEBIE!

Nasza oferta to:

  • stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet socjalny.
Pracownik magazynu / Lokalizacja: Radzymin

w Radzyminie na stanowisko:

Miejsce pracy: Radzymin

Jeśli:

Zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz poznać szczegóły? Napisz do mnie!

Angelika Szczygieł

Specjalista ds.HR
E-mail: szczygiel.angelika@esa-logistics.eu

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej oferty? Napisz do mnie!

Patrycja Długosz

Specjalista ds.szkoleń i benefitów
E-mail: dlugosz.patrycja@esa-logistics.eu

Szukasz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami!

Adres: ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Zwycięstwa 10, 44-100 Gliwice
Inne adresy oddziałów ESA logistika

Tel.: +48 (32) 494 45 89
Fax: +48 (32) 236 12 77
biuro.polska@esa-logistics.eu